Certina C034.210.11.057.00 DS Podium Lady
Certina C034.210.11.057.00 DS Podium Lady
430 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 88 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 33 mm |
| Rozměry | 16 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | F06.411 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8,6 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Černá, Stříbrná |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


