Certina C034.210.22.087.00 DS Podium Lady
Certina C034.210.22.087.00 DS Podium Lady
520 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 0.088000 kg |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 33 mm |
| Rozměry | 16 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA F06.411 |
| Výška pouzdra | 8,6 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Šedá, Bicolor, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


