Certina C034.453.36.057.02 DS Podium Chrono Laptimer
Certina C034.453.36.057.02 DS Podium Chrono Laptimer
Pôvodná cena 676,26 EUR.
Ušetríte
11 %(76,48 EUR).
599,78 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Sport |
| Váha | 84 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 42 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | G10.212 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,73 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Indikace stavu baterie, Sekundová ručička, Tachymetr |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Kůže, PVD |
| Barva | Černá, Černá, Zelená |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


