Certina C035.007.11.117.00 DS Caimano Lady Automatic
Certina C035.007.11.117.00 DS Caimano Lady Automatic
800 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocelový |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Perleťová |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 73 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 29 mm |
| Rozměry | 15 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA C26.111 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8,9 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel |
| Barva | Perleťová, Stříbrná |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


