Certina C035.410.16.037.01 DS Caimano Gent
Certina C035.410.16.037.01 DS Caimano Gent
340 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 50 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA F05.411 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,95 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Kůže |
| Barva | Stříbrná, Hnědá, Růžové zlato |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


