Certina C035.417.44.087.00 DS Caimano Chrono
Certina C035.417.44.087.00 DS Caimano Chrono
750 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Titan |
| Remienok | Titan |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 95 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 42 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | G10.212 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 12 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Titan, Titan |
| Barva | Šedá, Šedá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


