Certina C037.407.18.040.10 Heritage
Certina C037.407.18.040.10 Heritage
1 025 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Nylon |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 500 M/50 BAR |
| Řada | Heritage |
| Váha | 105 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 43 mm |
| Rozměry | 20 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | POWERMATIC 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 14,95 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Nylon |
| Barva | Modrá, Modrá, Oranžová |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


