Certina C038.462.16.037.00 DS Automatic
Certina C038.462.16.037.00 DS Automatic
2 210 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Heritage |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 42 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | A05.H31 |
| Rezerva chodu | 60 |
| Výška pouzdra | 14 mm |
| Další funkcionality | Stopky (chronograf), Sekundová ručička, Tachymetr |
| Materiál | Ocel, Kůže |
| Barva | Stříbrná, Černá, Modrá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


