Certina C039.251.11.057.00 Urban
Certina C039.251.11.057.00 Urban
580 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 35 mm |
| Rozměry | 18 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | F05.412 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,55 mm |
| Další funkcionality | Datum, Indikace stavu baterie, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, Keramika |
| Barva | Černá, Bicolor, Stříbrná |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.













