Certina C040.462.18.051.00 Heritage
Certina C040.462.18.051.00 Heritage
2 290 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Nylon |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |
| Řada | Heritage |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 42,5 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | A05.H31 |
| Rezerva chodu | 60 h |
| Výška pouzdra | 14,75 mm |
| Další funkcionality | Stopky (chronograf), Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Nylon |
| Barva | Černá, Bicolor, Oranžová |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.

