Certina C043.407.22.091.00 DS-7 Powermatic 80
Certina C043.407.22.091.00 DS-7 Powermatic 80
Tento nový mechanický model s hodinami, minútami, sekundami a dátumom sa objavuje v 39mm puzdre z nerezovej ocele. Vnútri je strojček Powermatic 80 s antimagnetickou vlasovou pružinou NivacronTM, ktorý je možné ľahko obdivovať cez zadnú časť puzdra zo zafírového skla. Na prednej strane dodávajú svieži vzhľad farebné ciferníky – napríklad tmavo zelené s povrchovou úpravou Sunray. Nápadné indexy a ručičky poskytujú čistotu, zaručenú aj v tme vďaka komplexnej povrchovej úprave Super-LumiNova®. Úplne nový dizajn náramku z nerezovej ocele vyzerá, že prúdi priamo do puzdra, čo zdôrazňuje štýl a špičkovú kvalitu hodiniek.
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Mechanický/Automat |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Zelená |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | DS 1 POWERMATIC |
| Váha | 140 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 39 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | POWERMATIC 80.611 |
| Rezerva chodu | 80 |
| Výška pouzdra | 9,95 mm |
| Další funkcionality | Datum, Šroubovací korunka, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Zelená, Bicolor, Stříbrná |

