Certina C043.417.38.081.00 DS 1 POWERMATIC
Certina C043.417.38.081.00 DS 1 POWERMATIC
680 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | DS 1 POWERMATIC |
| Váha | 110 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 41 mm |
| Typ stroje | G10.212 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 12,15 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Indikace stavu baterie, Tachymetr |
| Materiál | Ocel, PVD |
| Barva | Černá, Černá |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.



