Certina DS-1 C029.807.33.051.00
Certina DS-1 C029.807.33.051.00
Hodinky Certina DS-1 Powermatic 80 C029.807.33.051.00 sú založené na automatickom strojčeku Powermatic 80.611 Swiss Made s 25 jewely, rezervou chodu 80 hodín a vláskovou pružin. Čierne puzdro z ušľachtilej ocele 316L s PVD povrchovou úpravou je osadené čiernym číselníkom zdobeným slnečným lúčom, doplneným počítadlom dňa v mesiaci a chráneným vypuklým zafírovým sklom s antireflexnou úpravou. Model je vybavený systémom DS (Double Security). Hodinky Certina DS-1 Powermatic 80 C0298073305100 majú čierny náramok z ušľachtilej ocele a ich vodotesnosť je udávaná na 10 ATM.
| Unisex | |
| Záruka | 2 roky< /td> |
|---|---|
| Vodotesnosť | 100 metrov |
| Strojok | Automatický |
| Materiál puzdra | Nerezová oceľ 316L |
| Šírka puzdra | 40.00 mm |
| Hrúbka puzdra | 11.00 mm |
| Farba ciferníka | Čierna |
| Vlastnosti ciferníka th> | Solárny rez |
| Sklíčko | Zafír |
| Materiál remienka | Nerezová oceľ / sieťovina |
| Farba remienka | Čierna |
| Šírka remienka | 20.00 mm |









