Certina DS Super PH1000 STC C024.907.17.041.10
Certina DS Super PH1000 STC C024.907.17.041.10
Svojimi najnovšími hodinkami švajčiarska hodinárska značka Certina znovu potvrdzuje svoju neochvejnú vášeň pre hlbiny oceánov. DS SUPER PH1000M sa prvýkrát objavil v roku 1970 a spôsobil senzáciu ako nad vodou, tak pod vodou. Dnes tento raný model nasleduje nie jeden, ale hneď dva varianty: limitovaná edícia 1000 kusov s jasne oranžovým ciferníkom a neobmedzená verzia v čiernej farbe. Výrazné náramkové hodinky poháňa špičkový automatický kaliber s 80-hodinovou rezervou chodu a balančnou pružinou NivacronTM.
| Typ | Pánske |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Vodotesnosť | 1000 metrov |
| Strojok | Automatický |
| Materiál puzdra | < td class="col data" data-th="Materiál puzdra">Nerezová oceľ|
| Šírka puzdra th> | 44.00 mm |
| Hrúbka puzdra | 15.00 mm |
| Farba ciferníka | Tyrkysová |
| Sklíčko | Zafír |
| Materiál remienka | Guma |
| Farba remienka | Čierna |
| Šírka remienka | 20.00 mm |



