Certina hodinky C033.460.11.057.00
Certina hodinky C033.460.11.057.00
1 000 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Chronograf |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Řada | Urban |
| Váha | 138 g |
| Spona | Motýlkové zapínání |
| Průměr | 42 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | ETA G10.962 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,8 mm |
| Další funkcionality | Datum, Měsíční fáze, Stopky (chronograf), Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky a indexy |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Černá, Stříbrná |
Poptávkový formulář
Zvýrazněné položky jsou povinné.


