FESTINA 20495/1
FESTINA 20495/1
129 EUR
Okúzľující dámské hodinky s trblietavími krišťály Swarovski lemující obvod striíbrného ciferníku. Elegantne ich dopí dve drobounké zlacené ručičky. Puzdro i prispôsobivý milánský ťah sú vyrobené z prvotrídní ušľachtilé ocele so zlacením. (F20495/1)
| Štýl | trendy |
|---|---|
| Farba | stríbrná, zlatá td> |
| Rozmer číselníku | 25,5 mm |
| Rozmer puzdra | 30,2 mm |
| Vodotesnosť th> | 5 ATM |
| Pánské / dámské | dámské |
|---|---|
| Typ stroja | analog< /td> |
| Tvar puzdra | kruhový |
| Pohon strojčeka | bateriový (quartz) |
| Materiály | PVD, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
|---|---|
| Pásek / ťah | ťah PVD |
| Rozmer pásku | 11,95 mm |
| Zapíníní pásku | preklápecí spona |
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | ocelové |
| Remienok | PVD |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Barva náramku | Zlatá |
| Budík | Ne |
| Den v týdnu | Ne |
| Duální čas | Ne |
| Rozměr pouzdra | 30,2 |
| Stopky | Ne |
| Tvar číselníku | Kruhový |
| Bluetooth | Ne |
| Datum | Ne |


