JVD AF-099
JVD AF-099
Pôvodná cena 95,77 EUR.
Ušetríte
53 %(50,39 EUR).
45,38 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japonský strojek seiko epson |
| šířka | 45 mm |
| výška | 55 mm |
| Průměr pouzdra | 45 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) , Pouzdro z nerezové oceli , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Japonský strojek seiko epson |
Bonusy
Kupon




