JVD AV-087
JVD AV-087
JVD ARCHITECT je kolekcia minimalistických hodiniek vhodných pre mužov, ktorí milujú jednoduchosť a nadčasovosť.
Rada Vibe je charakteristická nízkym ciferníkom, ktorý dokonale padne na každú ruku. Hodinky majú púzdro z nerezovej ocele, minerálne tvrdené sklíčko a vodotesnosť 5 ATM, takže sa nemusíte báť ani kontaktu s vodou. O správny chod sa potom postará spoľahlivý a rokmi preverený japonský strojček Miyota.
Voliť môžete medzi modelmi s milánskym či koženým remienkom. Remienky je tiež možné samostatne dokupovať a jednoducho si ich vymeniť podľa outfitu v priebehu niekoľkých málo sekúnd.
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Černá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 42 mm |
| výška | 45 mm |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon




