JVD J4010.6
JVD J4010.6
45,77 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kožený |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zlatá , Bílá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 24 mm |
| výška | 29 mm |
| Průměr pouzdra | 23,5 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon


