JVD J4156.2
JVD J4156.2
Pôvodná cena 88,07 EUR.
Ušetríte
57 %(50,38 EUR).
37,69 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Černá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 42 mm |
| výška | 37 mm |
| Průměr pouzdra | 35 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon


