JVD J4171.3
JVD J4171.3
Pôvodná cena 103,46 EUR.
Ušetríte
64 %(65,77 EUR).
37,69 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Stříbrná , Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 33 mm |
| Průměr pouzdra | 33 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko |
Bonusy
Kupon



