JVD J4175.2
JVD J4175.2
Pôvodná cena 74,61 EUR.
Ušetríte
60 %(44,61 EUR).
30 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Remienok | Kožený |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Barva | Červená , Rosegold , Antracit |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 22 mm |
| výška | 35 mm |
| Průměr pouzdra | 35 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon


