JVD JG1010.1
JVD JG1010.1
84,23 EUR
Hodinky majú púzdro z nerezovej ocele, minerálne tvrdené sklíčko a vodotesnosť 5 ATM, takže sa nemusíte báť ani kontaktu s vodou. O správny chod sa potom postará spoľahlivý a rokmi preverený japonský strojček Miyota. Hodinky vynikajú vďaka svojmu drobnému puzdru s priemerom 28 mm a ich jednoduchý dizajn Vám zaručí, že ich zladíte úplne ku všetkému a stanú sa nevyhnutnou súčasťou Vášho šatníka.
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 8 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 28 mm |
| Průměr pouzdra | 28 mm |
| Speciální funkce | Datum (kalendář) , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon


