Lorus RG205PX9
Lorus RG205PX9
Pôvodná cena 59 EUR.
Ušetríte
30 %(17,70 EUR).
41,30 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Mosaz |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Váha | 53 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 34 mm |
| Rozměry | 12 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | PC21 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,5 mm |
| Další funkcionality | Sekundová ručička |
| Materiál | Mosaz, Ocel |
| Barva | Černá, Stříbrná |


