Lorus RG236QX9
Lorus RG236QX9
Pôvodná cena 65 EUR.
Ušetríte
30 %(19,50 EUR).
45,50 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 46 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 32 mm |
| Rozměry | 10 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | PC21 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 7,5 mm |
| Další funkcionality | Sekundová ručička, Zirkony na indexech |
| Materiál | Ocel, Ocel, PVD |
| Barva | Stříbrná, Stříbrná, Zlatá |













































































