Lorus RH786AX9
Lorus RH786AX9
65 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Mosaz |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Bílá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 57 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 27 mm |
| Rozměry | 13 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VJ22 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 8 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Mosaz, Ocel, PVD |
| Barva | Bílá, Zlatá |


