Lorus RH919JX9
Lorus RH919JX9
65 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Modrá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 94 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 40 mm |
| Rozměry | 17 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | PC32 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 9,2 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Modrá, Stříbrná |


