Lorus RP639DX9
Lorus RP639DX9
91,92 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Ocel |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Červená |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 89,3 g |
| Spona | Překlápěcí spona |
| Průměr | 38 mm |
| Rozměry | 18 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VD75 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Další funkcionality | Datum, den v týdnu, zirkony na indexech a lunetě |
| Materiál | Ocel, Ocel |
| Barva | Červená, Stříbrná |


