Lorus RS910DX9
Lorus RS910DX9
Pôvodná cena 79 EUR.
Ušetríte
30 %(23,70 EUR).
55,30 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Stříbrná |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 62 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 43 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VJ42 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 11,1 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Kůže, PVD |
| Barva | Stříbrná, Černá, Růžové zlato |


