Lorus RS949CX9
Lorus RS949CX9
69 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kůže |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Černá |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Váha | 60 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 43 mm |
| Rozměry | 21 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VJ42 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 10 mm |
| Další funkcionality | Datum, Sekundová ručička |
| Materiál | Ocel, Kůže |
| Barva | Černá, Černá, Stříbrná |


