Lorus RT397HX9
Lorus RT397HX9
Pôvodná cena 75 EUR.
Ušetríte
30 %(22,50 EUR).
52,50 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Plast |
| Remienok | Silikon |
| Číselník | Ručičkový |
| Barva číselníku | Šedá |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Váha | 62 g |
| Spona | Standardní přezka |
| Průměr | 44 mm |
| Rozměry | 22 mm - rozteč řemínku |
| Typ stroje | VD53 |
| Rezerva chodu | 0 |
| Výška pouzdra | 13 mm |
| Další funkcionality | Datum, Stopky (chronograf), Sekundová ručička |
| Luminiscence | Ručičky |
| Materiál | Plast, Silikon |
| Barva | Šedá, Černá, Bílá |


