Luminox Navy Seal 3500 Series XS.3503.F
Luminox Navy Seal 3500 Series XS.3503.F
Luminox Originální námořnická pečeť 3500 x.3503.f byl vytvořen v účasti amerických speciálních síly námořnictva. Vyznačuje se pevnou obálkou vyrobenou z karbonie, tj. Plastu patentovaný značkou. Modrý štít s datem měsíců dnů, 24 hodin denně a podsvícení tritia. Před zničením minerální sklo chrání minerální sklo, které díky vytvrzování je odolnější. Tělo bylo suspendováno na vhodném měkkém gumovém baru. Další výhodou hodinek je rotující rámečku s minutovým měřítkem. Zařízení je vodotěsné ve třídě 200 metrů, což chrání křemenný mechanismus RONDA 515 proti zaplavení při plavání a potápění. Záruka podsvícení je 10 let a pro celý produkt
| Typ | Pánské |
|---|---|
| Vodotěsnost | 200 metrů |
| Strojek | Quartzový |
| Materiál pouzdra | Karbon |
| Tvar pouzdra | Kulatý |
| Šířka pouzdra | 45.00 mm |
| Tloušťka pouzdra | 14.00 mm |
| Barva ciferníku | Modrá |
| Sklíčko | Minerální tvrzené |
| Materiál řemínku | Guma |
| Barva řemínku | Černá |
| Šířka řemínku | 24.00 mm |
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Plastové, Karbon |
| Remienok | Silikonový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 200 M/20 BAR |













































































