Náramkové hodinky JVD 4012.6
Náramkové hodinky JVD 4012.6
49,61 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 29.5 mm |
| výška | 34.5 mm |
| Průměr pouzdra | 29,5 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon


