Náramkové hodinky JVD J-TS52
Náramkové hodinky JVD J-TS52
Kolekciu Touches si zamiluje každá žena milujúca jednoduchosť. Jej hlavným prvkom je čistý a prehľadný číselník v kombinácii s nevšedným dizajnom remienka.
Hodinky sú kombináciou elegancie a úplnej jednoduchosti a vďaka tomu sú aj perfektne zladiteľné s každým oufitom.
Jednou z výhod hodiniek je možnosť prispôsobiť si ich štýl vášmu aktuálnemu outfitu aj nálade jednoduchou výmenou remienka, ktorá vám nezaberie dlhšie ako jednu minútu.
Vybrať si môžete medzi klasickým koženým remienkom a kovovým milánskym ťahom.
Veľkosť puzdra
20x26x10 mm
Materiál puzdra
nerezová oceľ
Vodotesnosť- 3 ATM
Sklíčko
minerálne tvrdené
Strojok
Japan - Miyota
Kaliber stroje- 2025
Číselník
indexy
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Šírka remienka | 10 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 20 mm |
| výška | 26 mm |
| hloubka | 10 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 3 atm |
Bonusy
Kupon




