Náramkové hodinky JVD J-TS59
Náramkové hodinky JVD J-TS59
68,84 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Šírka remienka | 10 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Černá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 20 mm |
| výška | 26 mm |
| hloubka | 10 mm |
| Průměr pouzdra | 26 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 3 atm |



