Náramkové hodinky JVD J-TS66
Náramkové hodinky JVD J-TS66
76,15 EUR
Hodinky sú kombináciou elegancie a úplnej jednoduchosti a vďaka tomu sú aj perfektne zladiteľné s každým oufitom.
Jednou z výhod hodiniek je možnosť prispôsobiť si ich štýl vášmu aktuálnemu outfitu aj nálade jednoduchou výmenou remienka, ktorá vám nezaberie dlhšie ako jednu minútu.
Vybrať si môžete medzi klasickým koženým remienkom a kovovým milánskym ťahom.
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Sklo | Minerální |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Šírka remienka | 17 mm |
| Motív | Elegantní |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zlatá , Černá |
| šířka | 29 mm |
| výška | 36.5 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 3 atm |



