Náramkové hodinky JVD J1124.3
Náramkové hodinky JVD J1124.3
Pôvodná cena 76,54 EUR.
Ušetríte
51 %(38,85 EUR).
37,69 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Motív | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipblack |
| Barva | Černá , Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 38 mm |
| Průměr pouzdra | 38 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Povrchová úprava ipblack |
Bonusy
Kupon



