Náramkové hodinky JVD J4147.3
Náramkové hodinky JVD J4147.3
68,84 EUR
Kvalitné celonerezové a nádherne prehľadné náramkové hodinky značky JVD so zafírovým sklíčkom a vodotesnosťou 10ATM sú nielen veľmi praktickým, ale zároveň štýlovým doplnkom.
- zafírové sklíčko
- 10ATM li>
- bicolor
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Stříbrná , Zlatá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 33 mm |
| výška | 27 mm |
| Průměr pouzdra | 27 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Safírové sklíčko , Vodotěsnost 10 atm |

