Náramkové hodinky JVD J4169.1
Náramkové hodinky JVD J4169.1
Pôvodná cena 68,84 EUR.
Ušetríte
34 %(23,46 EUR).
45,38 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 10 mm |
| Motív | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Citizen - miyota |
| šířka | 34 mm |
| výška | 37 mm |
| Průměr pouzdra | 34 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Citizen - miyota |
Bonusy
Kupon


