Náramkové hodinky JVD J4189.1
Náramkové hodinky JVD J4189.1
Pôvodná cena 61,15 EUR.
Ušetríte
38 %(23,46 EUR).
37,69 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Modrá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 34 mm |
| Průměr pouzdra | 34 mm |
| Speciální funkce | Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon



