Náramkové hodinky JVD J4191.5
Náramkové hodinky JVD J4191.5
Pôvodná cena 76,54 EUR.
Ušetríte
41 %(31,16 EUR).
45,38 EUR
Vodotesnosť 5 ATM
Púzdro z nerezovej ocele
Minerálne tvrdené sklíčko
Japonský strojček – Miyota
Veľkosť puzdra 28,8 mm
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - milánský |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Stříbrná , Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 28.8 mm |
| Průměr pouzdra | 33,5 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm |
Bonusy
Kupon



