Náramkové hodinky JVD J4196.3
Náramkové hodinky JVD J4196.3
88,07 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Stříbrná , Zlatá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 28 mm |
| výška | 28 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 3 atm |


