Náramkové hodinky JVD J5033.1
Náramkové hodinky JVD J5033.1
76,54 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Remienok | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Titan |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - seiko |
| šířka | 28 mm |
| Průměr pouzdra | 28 mm |
| Speciální funkce | Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Pouzdro z titanu |






