Náramkové hodinky JVD J5034.1
Náramkové hodinky JVD J5034.1
76,54 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titanové |
| Remienok | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 6 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Titan |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 26 mm |
| Průměr pouzdra | 26 mm |
| Speciální funkce | Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Pouzdro z titanu |







