Náramkové hodinky JVD JC073.2
Náramkové hodinky JVD JC073.2
115 EUR
Elegantné náramkové hodinky JVD sú vďaka kvalitným materiálom veľmi odolné, vydržia každodenný súboj s časom a nepriaznivými vplyvmi bežného nosenia.
Vodotesnosť 3 ATM
Púzdro z nerezovej ocele
Minerálne tvrdené sklíčko
Japonský strojček – Miyota
Veľkosť puzdra 33 mm
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 30 M/3 BAR |
| Šírka remienka | 6 mm |
| Motív | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Stříbrná , Zlatá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 33 mm |
| výška | 42 mm |
| Průměr pouzdra | 33 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 3 atm |
Bonusy
Kupon


