Náramkové hodinky JVD JE2002.3
Náramkové hodinky JVD JE2002.3
103,46 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Remienok | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Motív | Sportovní |
| Materiál | Titan |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná , Černá |
| Strojek | Citizen - miyota |
| šířka | 42 mm |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
| Speciální funkce | Safírové sklíčko , Vodotěsnost 10 atm , Citizen - miyota , Pouzdro z titanu |
Bonusy
Kupon











