Náramkové hodinky JVD JE2004.2
Náramkové hodinky JVD JE2004.2
99,61 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Pánské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Titanové |
| Remienok | Titanový |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 100 M/10 BAR |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Titan |
| Povrchová úprava | Bez povrchové úpravy |
| Barva | Stříbrná |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 42 mm |
| výška | 49 mm |
| Průměr pouzdra | 42 mm |
| Speciální funkce | Japonský strojek – miyota , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 10 atm , Pouzdro z titanu |
Bonusy
Kupon



