Náramkové hodinky JVD JG1015.4
Náramkové hodinky JVD JG1015.4
103,46 EUR
Hodinky majú púzdro z nerezovej ocele a vodotesnosť 5 ATM, takže sa nemusíte báť ani kontaktu s vodou. O správny chod sa potom postará spoľahlivý a rokmi preverený japonský strojček Miyota. Povrch je upravený metódou IP Gold. Hodinky sa tiež pýšia zafírovým sklíčkom, ktoré sa Vám pri bežných činnostiach nepoškriabe a bude aj po rokoch vyzerať ako nové!
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Motív | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Stříbrná , Rosegold |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 31 mm |
| Průměr pouzdra | 24 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Vodotěsnost 5 atm , Safírové sklíčko |
Bonusy
Kupon



