Náramkové hodinky JVD JG1022.2
Náramkové hodinky JVD JG1022.2
134,23 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Minerální |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Motív | Elegantní , Šperkové |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Iprose |
| Barva | Stříbrná , Hnědá , Rosegold |
| Strojek | Švýcarský strojek – ronda |
| šířka | 32 mm |
| Průměr pouzdra | 33 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava iprose , Pouzdro z nerezové oceli , Minerální tvrzené sklíčko , Vodotěsnost 5 atm , Švýcarský strojek – ronda |
Bonusy
Kupon



