Náramkové hodinky JVD JG1024.2
Náramkové hodinky JVD JG1024.2
122,69 EUR
Parametre
| Typ hodiniek | Dámské |
|---|---|
| Pohon | Bateriový |
| Sklo | Safírové |
| Puzdro | Ocelové |
| Remienok | Kovový - klasický |
| Číselník | Ručičkový |
| Vodotesnosť | 50 M/5 BAR |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Motív | Elegantní |
| Materiál | Nerezová ocel |
| Povrchová úprava | Ipgold |
| Barva | Zlatá , Bílá |
| Strojek | Japan - miyota |
| šířka | 28 mm |
| Průměr pouzdra | 28 mm |
| Speciální funkce | Povrchová úprava ipgold , Pouzdro z nerezové oceli , Japonský strojek – miyota , Vodotěsnost 5 atm , Safírové sklíčko , Keramika |
Bonusy
Kupon


